COLEGIUL NAȚIONAL "ȘCOALA CENTRALĂ" | Trecutul care obligă

Profesori ciclul secundar și liceal

Catedra de limba și literatura română

Membrii: Rogalski Florina - dr. gr. I

Scarlat Madalina - dr.

Pana Carmen - gr.I

Borza Carmen - gr.I

Achim Dorinela Simona - gr.I, doctorandă

Busca Tatiana - gr.I

Ulariu Georgiana - gr.I

Borcanescu Anca - definitivat

Dobre Floriana - definitivat


Catedra de limba latină

Tudorache Lidia Gabriela - gr.I


Catedra de limba franceză

Membrii: Vișan Mariana - gr. I

Bacali Mihaela dr., gr.I

Grosu Alice - gr.I

Vlad Raisa Elena - gr.I

Scumpu Camelia gr.I

Peter Ludmila - gr.I

Merciou Irina gr.I

Harşan Daniela - gr.I

Zota Gabriela - gr. I

Fetic Elena Mirabela gr.I

Grigore Alice- gr.II

Onisor Alexandra - definitivat

Dodu Alexandra - definitivat, doctorandă

Stefan Liliana


Catedra de limba engleză

Membrii: Albert Catrinel Dana - gr. I

Nedelcu Iulian - gr.I

Barbu Ana-Maria - gr.II

Caraba Ioana Mirela- gr.I

Gustiuc Anca Elena - gr.I

Gătej Diana Andreea dr. definitivat


Catedra de matematică

Membrii: Taflan Lucia - gr. I

Popescu Maria - gr.I

Mangra Raluca - gr.II

Azamfirei Daiana-Irene - gr. I

Vataşelu Laura Violeta - gr.II

Băleanu Diana - definitivat


Catedra de informatică

Membrii: Balca Mihaela - gr. II.

Irimia Mirela - gr.I

Neacşu Valentina - gr.I


Catedra de fizică

Membrii: Ohanesian Anne-Marie - gr.I

Patrichi Ileana Ana - gr.I

Calugăru Geo Cristinel - dr., gr.I

Dragulin Cecilia Adriana - gr.I


Catedra de biologie

  Membrii: Manolache Florentina - gr.I

Ruse Florentina

Tuşciuc Elena - gr.I

Georgescu Maria - gr.I


Catedra de chimie

Membrii: Boteanu Carmen - gr.I

Spînu Cristina


Catedra de geografie

Membrii: Sindilar Ruxandra Daniela- dr., gr.I

Popescu Dorela - gr.I

Mitran-Dutu Liana-Maria dr., gr.I

Antofie Margareta - gr.II


Catedra de istorie

Membrii: Grecu Adrian dr., gr.I

Mateescu Mirela Sorina - gr.I, doctorandă

Beldiman Diana-Maria - dr., gr.I

Dogariu Ana-Maria - definitivat


Catedra de socio-umane

Membrii: Stan Nicolae dr. gr.I

Nijloveanu Dorina Maria

Stan Alexandru - dr., definitivat

Cimpeanu Elena- Maria - gr. II


Catedra de religie

Membrii:

Ioaniţescu Oana Adelina

Bejenaru C-tin gr.II

Iancu Jeni Lacramioara gr.II


Catedra de educație muzicala

Membrii: Dobrot Elisabeta - gr.I


Catedra de educație plastică

Membrii: Ulariu Gabriel

Voicu Gabriela-Mirela

Catedra de educație-fizică

Membrii:

Oşlobeanu Armaş - gr.I

Răduțoiu Daniel - gr.I

Pană; Mirela Camelia - gr.I

Daianu Claudia - gr.I


Catedra de educație tehnologică

Membrii: Vinatoru Elena - gr.I

SCOALA CENTRALA BUCURESTI


Stada Icoanei nr. 3-5 Bucuresti

+40212.118.484